ca6445[1]
Kiralık Sepetli Vinç

Fenomen Vinç Hizmetleri İstanbul'da Tabela sektöründen sonra kiralık sepetli vinç hizmetine de başlamıştır. İstanbulun bir çok yerine 7/24 hizmet vermekteyiz. İstanbul Kiralık Vinç

parlakvinc-sepetli-vinc-001
İstanbul Kiralık Vinç

2015 yılında Vinç Sektörüne atılan firmamız Kiralık Vinç hizmetinde en geniş otoparka sahiptir. Örümcek vinçten Sepetli vinç kiralama hizmetine kadar faaliyetlerimiz vardır. İstanbul kiralık vinç te öncü Fenomen Vinç

101831236093
Kiralık Teleskopik Vinç

Teleskopik vinç kiralama olarak istanbul'da hizmet vermekteyiz. Amacımız müşteri memnuniyeti ve hızlı iş bitirmedir. İstanbul kiralık teleskopik vinç olarak Fenomen Vinç Hizmetleri.

erogluDSCF8597pvc
7/25 Hizmet Anlayışı

Fenomen Vinç Hizmetleri Sizler için 7/24 çalışma üzerine kurulmuştur. Her Zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz ve İstanbul Kiralık Vinç te en iyi fiyat ve hizmeti alabilirsiniz.

Vinç Kiralama Sektöründe Güvenilir Yıllar

HAKKIMIZDA

İstanbul

FENOMEN VİNÇ

FENOMEN VİNÇ NAKLİYAT - FENOMEN VİNÇ FİRMASI , TECRÜBELİ ÇALIŞMA KADROSU , SEKTÖRDE SAYGIN VE TANINAN BİR KİMLİĞE SAHİP FİRMA SAHİBİ MUHAMMED BALDIK İLE UZUN SÜREDİR MÜŞTERİLERİNE HİZMET VERMEKTEDİR


FİRMAMIZ , HİZMET KATEGORİLERİNDE GENİŞ YELPAZESİ İLE DE MÜŞTERİLERİNE TAM MEMNUNİYET SUNMAKTADIR. ŞİRKETİMİZİN MERKEZİ İSTANBUL'DA OLMASINA KARŞIN ŞEHİR İÇİ VE ŞEHİR DIŞI TÜM BÖLGELERE KESİNTİSİZ HİZMET VERMEKTEYİZ , VERMEYE DE DEVAM EDİYORUZ. PERSONEL KADROMUZ TECRÜBELİ VE KALİTELİ HİZMET SUNMAYI ÖNCELİK EDİNMİŞ OPERATÖRLERDEN OLUŞMAKTADIR. SEKTÖRÜN HIZLA BÜYÜYEN FİRMASI BURAK VİNÇ NAKLİYAT OLARAK SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE , HİZMET VE GÜVEN VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ...Fenomen Vinç, kiralık vinç, hiyap, sepetli platform, hidrolik mobil vinç (mobil crane), kamyonlu vinç (truck crane), teleskobik vinç kiralama, kiralık hiyap (hiab), kiralık katlanır bomlu mobil vinç (hydraulic mobil crane) ürün gruplarında vinç kiralama hizmeti vermektedir. Fenomen Vinç kiralık vinç hizmetleri İstanbul merkezli bir vinç kiralama firmasıdır ve Fenomen , merkez makine parkından Türkiye'nin tüm bölgelerine 10 - 15 - 20 - 30 - 35 - 55 - 65 ton kapasiteli kiralık vinç ve hiyaplarla vinç kiralama hizmeti vermektedir.

Fenomen Vinç Kiralama olarak uzun yılların verdiği tecrübesi ile vinç kiralama sektöründe öncü firma olan Fenomen Vinç; kiralık vinç ve hiyap hizmetlerinin yanısıra çözüm ortağı firmaları aracılığıyla, 500 Ton kapasiteye kadar kiralık mobil vinç ve 75 tona kadar kiralık hiyap (hiab) temin edebilmektedir.

Kiralık vinç hizmeti, kiralık hiyap, vinç ikinci el hiyap satış ve teknik destek ve danışmanlık konularında da etkinlik gösteren Fenomen Vinç, kiralık vinçler ile ilgili ihtiyaçlarınıza cevap vermek adına, kendini yenilemekte, kiralık vinç ve hiyap parkını geliştirmekte ve personelini günün koşullarına göre eğitmektedir. Fenomen Vinç’in faaliyet gösterdiği sektörler; kiralık vinç, hiyap, makine montajı ve taşıması, inşaat hizmetleri, elektrik, enerji, altyapı - üstyapı hizmetleri, sanayi bölgesi hizmetleri, reklam, organizasyon hizmetleri, konteyner taşıma ve indirme, elektrik direği dikme vinç ve makine taşıma, montajı, demontajı işleri şeklinde sıralanabilir.

Tüm araçlarımız Ulaştırma Bakanlığı K1 yetki belgesine sahip olup, hiyap vinç operatörlerimiz ise kendi alanlarında deneyimli, eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Fenomen Vinç’in kiralık vinçlerinin ve hiyaplarının tümü periyodik olarak muayene edilir.(TEAM PREVENT SERFİFİKALI ve TÜRKAK AKREDİTELİ) Vinç operatörlerimiz G sınıfı (İş Makinesi ve vinç kullanma) ehliyetine ve güvenlik sertifikasına sahiptir.

Projelere Özel Çözümler, koşulsuz müşteri memmuniyeti, toplam kalite yönetimi esaslarında hizmet vermek, sürekli personel eğitimi ve gelişimi için çalışmak, verimli iş yönetimi ile maliyetleri düşürerek çözüm ortağımız olan müşterilerimize reel kazanç sağlamak, Teknolojik gelişmeleri takip ederek alt yapıya yatırım yapmak, araç parkurunu sürekli yenilemek ve geliştirmek, Sektörel olarak konusunda profesyonel bir marka kimlik ve hizmeti yaratmak temel ilkelerimizdir.

İletişim Bilgileri

İstanbul ve Tüm ileçeler
fenomenreklam@gmail.com
----------------------

Fenomen Kiralık Sepetli Vinç

İstanbul

Hareketli vinç çeşitlerinden olan mobil vinçlerimize internet sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Her türlü arazilerde ve iş sahalarında kullanıma uygun vinçlerimizi saatlik, günlük haftalık, aylık y ada yıllık olarak kiralayabilirsiniz. Yer değiştirme özelliği sayesinde her tür alanda kolay çalışma imkanı sunan vinçlerimizin içinde lastik tekerlekli vinçler, paletli vinçler ya da sepetli platformlar da bulabilirsiniz. Yumuşak araziler için kullanıma uygun olan ve aynı zamanda çok hızlı bir yer değiştirme yeteneğine sahip olan paletli vinçler kısa mesafelerde araçların üzerlerine yüklenerek de götürülebilirler. Yumuşak arazilerde kullanıma uygun olmayan ancak römork ya da çekici kullanımına ihtiyaç bırakmayan lastik tekerlekli vinçler de kullanıldığı yollara hasar vermeyen ve iş makinelerinin çekimini sağlayan vinç çeşitlerindendir.


Üzerinde bulunan sepetten ismini alan sepetli vinçler genellikle araç üzerinde kullanılmaktadır. Sepet platformu iş makinesi şeklinde de olmaktadır. Sepetli platformların en yaygın kullanım yerleri sinema çekimleri, ya da dizi film çekimleridir. Aynı zamanda pek çok kule inşaatında da sepetli platform kullanılmakta ve onarım, bakım, tamir gibi işlemler kolaylıkla yapılabilmektedir. İnsanların erişim sağlaması imkansız olan yapılara ulaşılabilmekte kullanılan sepetli platform çeşitlerimizi sitemizden görebilir ve kiralayabilirsiniz. İsterseniz profesyonel bir operatör yardımı da alabilir ve işlerinizi çok daha kısa süre içinde tamamlayabilirsiniz. Vinç çeşitlerimiz ile ilgili bilgi almak istediğinizde ya da özel fiyat tekliflerimizden yararlanmak isterseniz mutlaka sitemizdeki iletişim kanallarını kullanarak bizimle temasa geçmelisiniz.

Hizmet Bilgileri

İstanbul ve İlçeleri
7/24 İletişim ve Hizmet